Lato na maksa w maksymalnej sukience – sukienki maxi latem

Sukienka maxi to nieodłączny element letnich stylizacji. Nie może jej z pewnością zabraknąć w szafie prawdziwej miłośniczki mody. Hurtownia odzieży włoskiej oferuje ich bardzo wiele wakacyjną porą, bo ma świadomość, że to prawdziwy letni hit. W jakich wersjach można spotkać kultową sukienkę maxi latem? Na jakie okazje je zakładać?

Królowa sukienek i król wzorów – sukienki maxi w kwiaty

Prawdziwie królewska para letnich miesięcy – wzór kwiatowy i sukienka maxi. Kwiecistych sukienek maxi można znaleźć zatrzęsienie w sklepach latem, także w hurtowni odzieży damskiej online. Najlepsza okazja, na jakie nada się kwiecista letnia sukienka maxi latem, zależy od tego, jakiego rodzaju wzory są na sukience i z jakiego materiału jest wykonana. Jedwabna kwiecista sukienka maxi to bardzo szykowna opcja na ślub – na przykład dla druhny czy świadkowej. Sukienka w duże fantazyjne kwiaty zachwycić może na letnim festiwalu. Drobniejsze, bardziej subtelne kwiaty sprawdzą się z pewnością na co dzień. Opcji jest mnóstwo – zdecydowanie warto mieć choć jedną kwiecistą sukienkę maxi w szafie!

Nowe oblicze koszuli – koszulowe sukienki maxi

Koszulowe sukienki maxi to hit ostatnich lat – zarówno w rozumieniu kolejnych sezonów, jak i pór roku. Są one maksymalną wariacją na temat standardowej, znanej wszystkim koszuli. Najlepiej sprawdzają się we wzorze w paski, z wyraźnym zaznaczeniem w talii, z krótkim bądź długim rękawem. Koszulowa sukienka maxi latem to najmodniejsza opcja na stylizację na przyjęcie na świeżym powietrzu, na przykład w ogrodzie. Warto zaopatrzyć się w tę supermodną wersje sukienki maxi.

Atrybut hippiski – sukienka maxi w styli boho

Fantazyjne wzory, w szczególności nawiązujące do natury, feeria barw, dodatki w postaci lekkich falban albo dużych, ciekawych haftów – styl boho uwielbia sukienki maxi i to w najbardziej zwariowanych wersjach. Sukienka maxi w stylu boho, których przykłady można znaleźć w hurtowni odzieży włoskiej online, to już dawno nie tylko opcja dla zadeklarowanych hippisek. Świetnie nosi się ją w letnie, słoneczne dni – w lekkich wersjach sprawdzi się na przykład na plaży, w mniej zwiewnych – na wieczorne wyjścia do kawiarni czy na spacery.

Dużo materiału, a jednak też dużo ciała – ażurowe sukienki maxi

Na lato bardzo interesującą opcją mogą być ażurowe sukienki. Te w wersji maxi będą najbardziej zwracającą uwagę wersją tych sukienek. Biała, czarna lub brązowa ażurowa sukienka maxi latem będzie zwracała uwagę każdego plażowicza. Jest to też idealna sprawa na najbardziej upalne dni, bo sukienka ażurowa jest bardzo przewiewna. Wybierając taki rodzaj sukienki maxi na lato warto jednak sprawdzić, czy taka sukienka zakrywa jednocześnie to, co należy ustrzec przed wścibskim wzrokiem współplażujących.

Klasa sama w sobie – sukienka maxi z jedwabiu

Jedwab to bardzo szlachetny materiał. Gdy dodatkowo wykorzysta się go do uszlachetnienia najbardziej królewskiej z sukienek – efekt może być oszałamiający. Jasna jedwabna sukienka z jedwabiu idealnie sprawdzi się na przykład na weselach letnią porą – zapewni przewiewność, wygodę, a jednocześnie wzbudzi prawdziwy zachwyt wśród gości. Warto rozglądnąć się w hurtowni odzieży włoskiej za jedwabnymi sukienkami maxi by zapewnić sobie to prawdziwe arcydzieło letniej mody w swojej szafie.

Jak sprawić, by sukienka maxi latem była wygodna?

Długie sukienki mogą sprawiać pewne trudności latem – kobiety często rezygnują z ich zakupu z powodu niewygody ich noszenia, plątania się, ograniczonej mobilności. Co zrobić, by sukienka maxi latem była wygodna? Najważniejsza rzecz to dobór długości – niech sukienka maxi nie będzie bezwładnie ciągnęła się po ziemi, gdyż to grozi rzeczywiście zaplątaniem. Należy sukienkę odpowiednio dobrać w sklepie albo ratować się pomocą krawcowej. Warto zwrócić uwagę, by sukienka była na tyle szeroka, by umożliwiać swobodne stawianie kroków. Dobrym zabiegiem w kroju takie sukienki jest zastosowanie rozcięć – opcja zarówno wygodna, jak i bardzo seksowna.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Informacja prawna