Kolorowe pierścionki i 2 inne rodzaje biżuterii, które sprawdzą się jako dodatek do letnich stylizacji

Lato to czas, kiedy panie chcą ubierać się kolorowo, a jednocześnie elegancko i modnie. Stylizacje na tę porę roku warto więc uzupełnić o praktyczne dodatki, takie jak kolorowe pierścionki, dzięki którym wakacyjny look wpisze się w obowiązujące trendy.

  1. Kolorowe pierścionki dla każdej modnej kobiety
  2. Bransoletka na rękę
  3. Praktyczne i eleganckie kolczyki
  4. Zestawy biżuterii

Z wyborem letnich stylizacji największy problem mają zwykle panie, które w sferze zawodowej muszą przestrzegać zasad dress code. Zasady biznesowego wyglądu dotyczą bowiem nie tylko odzieży, ale również obuwia czy dodatków.

Kolorowe pierścionki dla każdej modnej kobiety

Problem odpowiednich do ubioru dodatków rozwiąże odpowiednia biżuteria. Klasyczne, kolorowe pierścionki wysadzane kamieniami szlachetnymi sprawdzą się doskonale zarówno do strojów biznesowych, jak i casualowych. Panie mają do wyboru nie tylko rodzaj kamienia, ale również kruszec, z którego wykonany jest pierścionek, dlatego każda kobieta może samodzielnie wybrać, czy chce postawić na wersję uniwersalną, pasującą do wielu stylizacji, czy na opcję awangardową, odpowiednią jedynie do wybranych outfitów.

Bransoletka na rękę

Z tego elementu biżuterii wiele pań rezygnuje, ponieważ bransoletka na rękę nie zawsze jest wygodna, a często wręcz przeszkadza w wykonywaniu codziennych obowiązków zawodowych. Jednak wybór bransoletek jest na tyle duży, że każda kobieta znajdzie model idealny dla siebie – zarówno miłośniczki bransoletek ozdobnych, jak i zwolenniczki biżuterii klasycznej, prostej i eleganckiej. W przypadku dodatków do letnich stylizacji warto postawić na kolorowe bransoletki oraz modele z ozdobnymi zawieszkami. Takie dodatki sprawdzą się nie tylko w przypadku biżuterii dla pań, ale również dla panów, jako element luźnego, casualowego outfitu.

Praktyczne i eleganckie kolczyki

Najczęściej wybieranym przez panie elementem biżuterii są kolczyki. Te klasyczne, złote lub srebrne, wykończone kamieniami szlachetnymi lub perłami, są perfekcyjnym dodatkiem nie tylko do letnich stylizacji, ale również do innych strojów. Wśród propozycji znajdują się zarówno kolczyki ozdobne, jak również proste, ale eleganckie, a więc modele idealnie wpisujące się w biznesowy dress code.

Zestawy biżuterii

Rozwiązaniem uniwersalnym jest zakup zestawu biżuterii, składającego się z kolczyków, bransoletki i pierścionka. Dzięki nim można zyskać komplet pasujących do siebie ozdób, które sprawdzą się jako dodatek nie tylko do wielu letnich stylizacji, ale również do zestawów odzieżowych na inną porę roku.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Informacja prawna