Kilka kolczyków w uchu – nowoczesny trend w modzie!

Nasze czasy sprzyjają indywidualizmowi i nieszablonowemu podejściu. Mało kto obecnie przejmuje się ograniczeniami, jakie jeszcze do niedawna stopowały większą kreatywność codziennych stylizacji. Trendy na rok 2022 zdają się potwierdzać tę tezę – coraz częściej odrzucamy to co znane i banalne, nie bojąc się przepychu czy osądu tradycjonalistów. Dzięki temu powstaje coraz więcej odważnych połączeń, które znajdują aprobatę kobiet. Jednym z trendów jaki zyskuje obecnie na popularności, jest łączenie kilku kolczyków w uchu. Dwa kolczyki w uchu obok siebie, trzy, czy cztery kolczyki w uchu, a ponadto wyszukane, składające się z wielu mniejszych elementów mozaiki, to coś, co będziemy mieli okazję oglądać coraz częściej.

Kolczyki – najlepszy przyjaciel kobiety

Kolczyki to tradycyjny element biżuterii wpisany na stałe w damskie stylizacje. Idealnie podkreślają smukłość szyi, komponują się z różnymi typami fryzury, a dobrane w kolorze oczu są pięknym i zmysłowym dodatkiem. To tylko niektóre z zalet kolczyków. Ozdoba jest delikatna i kobieca, a różnorodność rodzajów i wzorów sprawia, że kolczyki są bardzo uniwersalnym dodatkiem, który cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Klipsy, kolczyki wiszące, srebrne lub złote kolczyki – wachlarz jest naprawdę szeroki i zależny jedynie od naszego gustu i poczucia estetyki. Nowym trendem jest tworzenie kompozycji z wielu kolczyków i tu możliwości są praktycznie nieograniczone. Dodatkowe kolczyki w uchu sprawią, że będziemy wyglądać niestandardowo i zaakcentujemy swój indywidualny styl.

Wiele kolczyków w jednym uchu – nowatorski sposób na wyróżnienie

Decydując się na dużo kolczyków w uchu, nie musimy czuć się ograniczeni. Do niedawna najczęściej obserwowaliśmy pojedyncze lub podwójne kolczyki, jednak teraz królują trendy na większą ilość i różnorodność ozdób w uchu. Dodatkowe dziurki możemy przeznaczyć na małe, złote kolczyki, mieniące się w słońcu cyrkonie, odważnie łączyć duże koła z kolczykami wiszącymi, czy wprowadzać do stylizacji trzy kolczyki w jednym uchu o tym samym wzorze, wiszące w tę samą stronę. Jeśli posiadamy w domu złote, okrągłe kolczyki, możemy stworzyć ciekawe kompozycje, np. dodać do nich delikatne kolczyki o geometrycznym wzornictwie. Dobrze będą się prezentować również 2 kolczyki w uchu, duże okrągłe koła zestawione z mniejszymi, niekonieczne o podobnym wzorze.

Niezależnie od pory roku, warto być sobą i nie dać się zaszufladkować.

Modne i nieszablonowe stylizacje na rok 2023

Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na trzy kolczyki w uchu, czy większą ilość mniejszych ozdób, warto poeksperymentować i sprawdzić, które połączenie najbardziej przypadnie nam do gustu. Nie chodzi bowiem o totalny chaos, a o zachowanie estetyki i pokazanie siebie poprzez nasze dodatki. Taką zasadą kierują się osoby mające wpływ na obecne trendy w stylizacjach.

Jedną z ciekawszych propozycji jest Konstelacja – połączenie mniejszych, mieniących się kolczyków (np. małych cyrkonii) z kolczykami wiszącymi, tworzące wrażenie układu gwiazd na niebie.

Godną uwagi modną kompozycją są również kolczyki kolorowe, podkreślające młodzieńczy charakter noszącej je osoby i tworzące uzupełniającą się kolorystycznie całość. W tym przypadku często wykorzystywane są kolorowe cyrkonie. W takim przypadku musimy zdecydować się na minimum dwa kolczyki w jednym uchu.

Popularnym sposobem łączenia kolczyków jest Mix & Match, czyli połączenia kolczyków o różnych wzorach i kształtach. Tutaj tak naprawdę ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Piękne i nieszablonowe zestawienia można utworzyć poprzez połączenie kolczyków wiszących, zawieszonych od najkrótszego do najdłuższego, zestawiając kolczyki wiszące z ciekawymi symbolami, czy np. subtelne, podłużne klipsy na zacisk.

Niezależnie od indywidualnych preferencji, szeroki wybór kolczyków znajdziesz na stronie: milloni-jubiler.pl. Ozdoby są podzielone na zbliżone wzornictwem i tematyką kolekcje. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i sprawdzenia, jakie połączenie kolczyków byłoby dla Ciebie najciekawsze.

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]
Informacja prawna