Wieczór panieński – pomysły na prezent

Wieczór panieński, oprócz tego, że musi być wspaniałą i niezapomnianą imprezą to jest również lub przede wszystkim uroczystość ku czci przyszłej panny młodej. Podarunek, który na pewno ucieszy każdą kobietę to uwielbiane wino Prosecco extra dry. Kupisz je na stronie wybieramwino.pl

Dlatego też bardzo istotną sprawą jest odpowiedni prezent na wieczór panieński. Niezależnie od tego jaki typ imprezy zostanie przygotowany warto już wcześniej pomyśleć co kupić na wieczór panieński. A więc przede wszystkim dopasować niespodziankę do osobowości panny młodej, ale także wręczyć jej coś wartościowego, co za kilka lat przypomni o jej pożegnaniu z panieńskim stanem.

Organizacja wieczoru panieńskiego prezentem samym w sobie

Już sama organizacja wieczoru panieńskiego powinna zaskoczyć pannę młodą. Przede wszystkim nie można zapominać przy jego aranżowaniu o sprawach takich jak:

  1. Tradycja jest najważniejsza – nie można pozwolić przyszłej pannie młodej, by wywinęła się od wszelkiego typu panieńskich zabaw, choćby za nimi nie przepadała.
  2. Warto pomyśleć o dekoracji miejsca, gdzie odbędzie się wieczór. Tak by zaskoczyć i uradować przyszłą pannę młodą. By było jak najbardziej kolorowo, oryginalnie, wesoło.
  3. Kokardki, balony, girlandy, świecące rogi lub zabawne przebrania – wszystko to doda wieczorowi panieńskiemu kolorytu i atmosfery.

Kobiece gadżety jako pomysł na prezent dla panny młodej

Bardzo sympatycznym prezentem dla przyszłej żony może być tzw. ślubny kalendarzyk adwentowy, gdzie znajdzie ona różnego rodzaju kobiece gadżety a więc maseczki, błyszczyki lakiery do paznokci, czyli wszystko to co może się przydać pannie młodej na co dzień, przy dbaniu o własną urodę. Dobrym pomysłem jest także zakupienie bardzo seksownego kompletu bielizny na wieczór panieński.

Voucher na przeżycia lub karta podarunkowa

Z całą pewnością każdej pannie młodej przyda się po ślubie karta podarunkowa na zakupy w Ikei czy innym sklepie. To bardzo dobry pomysł, jednak w przypadku wieczoru panieńskiego może warto pomyśleć o czymś nieco bardziej szalonym, typu voucher na przeżycia. Zależnie od charakteru panny młodej może to być voucher na zabiegi Spa, lekcje gotowania czy lot balonem lub escape room. Propozycji na rynku jest obecnie naprawdę wiele i jest z czego wybierać.

Coś oryginalnego

Oryginalne pomysły zawsze zaskakują. Warto więc pomyśleć może o czymś wykonanym przez siebie np. coś przez siebie uszytego, wyszytego, kubek (filiżanka) ze zdjęciem pary młodej, koszulki z odpowiednio dobranymi napisami itd.

Ostatnio bardzo modne są filmiki od gwiazd. Wystarczy poprosić na portalu społecznościowym jakąś ulubioną przez pannę młodą sławną postać i o ile mamy szczęście – gwiazda tego typu film z życzeniami przygotuje. A może samemu nagrać film z najważniejszymi wydarzeniami łączącymi nas z parą młodą.

Coś relaksującego

A może warto pomyśleć nad czymś co zrelaksuje pannę młodą w tym nieco stresującym tygodniu przed ślubem? Może to być świeca zapachowa, olejek do masażu lub coś z czego para młoda będzie mogła wspólnie skorzystać tuż po ślubie.

Coś praktycznego

Można też postawić na praktycyzm. Ale w dobrym guście. Może to być książka, oczywiście dopasowana do zainteresowań panny młodej. Może także być delikatna biżuteria, coś co przypomni pannie młodej o tym wyjątkowym wieczorze. A może poduszki, talerzyki, notatniki czy coś co będzie prezentem dla obojga młodych? Pomysłów jest wiele i każdy na pewno ucieszy pannę młodą.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Informacja prawna