Smart Graft – innowacyjny zabieg na kobiece zakola

Przeszczep Smart Graft to rewolucyjny zabieg na włosy, który odmienił życie wielu mężczyzn i kobiet. Nie tylko niweluje łysienie, lecz także pozwala zlikwidować szpecące zakola u pacjentek, które zmagają się z tym problemem. Sprawdź, na czym polega usuwanie zakoli metodą Smart Graft!

Kobiece zakola – przyczyny defektu

Zanim wyjaśnimy wyjątkowość terapii Smart Graft, warto wyjaśnić, co sprzyja powstawaniu zakoli u kobiet. Jedną z przyczyn jest niewłaściwa pielęgnacja włosów. Część pacjentek nadużywa środków do stylizacji fryzur, które osłabiają pasma (np. lakiery, pianki, żele). Niekorzystny wpływ na kondycję włosów mają również agresywne zabiegi fryzjerskie (ondulacja, częste farbowanie) czy poddawanie kosmyków działaniu zbyt wysokiej temperatury przy używaniu prostownicy, lokówki, karbownicy. Do możliwych czynników sprawczych zaliczamy też niekomfortowe, zbyt mocne wiązanie i czesanie włosów.

W wielu przypadkach zakola mają związek z predyspozycjami genetycznymi, możemy dziedziczyć „wysokie czoło” i charakterystyczną linię włosów na kształt litery M po przodkach. Częstą przyczyną kobiecych zakoli są również zaburzenia hormonalne związane z:

  • okresem okołomenopauzalnym,
  • zespołem policystycznych jajników (PCOS),
  • nieprawidłowym funkcjonowaniem tarczycy.

Omawiając problem zakoli, nie można też nie wspomnieć o lekach. U niektórych pacjentek zakola pojawiają się po przebytej antybiotykoterapii, chemioterapii lub sterydoterapii. Jak więc pozbyć się nieestetycznych zakoli? W opinii ekspertów z Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy Smart Graft likwiduje kobiece zakola w trwały i wysoce efektywny sposób.

Smart Graft na zakola – na czym polega zabieg?

Usuwanie kobiecych zakoli metodą Smart Graft polega na pobraniu graftów, czyli pojedynczych zespołów mieszkowych, za pomocą wspomaganej elektrycznie głowicy, umieszczeniu ich w sterylnych komorach i implementacji w rejon, gdzie występują zakola. Pobranie i przeszczep zespołów jest praktycznie bezbolesne dla pacjentki. Jak długo trwa cała procedura? Od 4 do 6 godzin, w zależności od wielkości zakoli i ilości przeszczepionych graftów. Należy podkreślić, że zabieg przeprowadza doświadczony chirurg. Dzięki wykwalifikowanemu personelowi medycznemu i sterylnym warunkom nie musisz obawiać się o swoje zdrowie. Co ważne, leczenie zakoli systemem Smart Graft nie wymaga hospitalizacji.

Jak wspomóc efekty Smart Graft? Terapie łączone

Jeśli chcesz uzyskać jak najlepsze efekty, skorzystaj z terapii łączonych. Smart Graft warto łączyć z zabiegami takimi jak:

  • terapia peptydowa Dr. Cyj,
  • mezoterapia osoczem bogatopłytkowym z czynnikami wzrostu,
  • Regenera Actiba (autologiczny mikroprzeszczep komórek skóry).

Smart Graft dla płci pięknej – pożegnaj szpecące zakola

Smart Graft daje trwałe i satysfakcjonujące efekty w postaci braku zakoli. Linia włosów jest bardzo naturalna. Jeśli zależy Ci na dyskrecji, bądź pewna, że osoby postronne nie zorientują się, iż skorzystałaś z zabiegu przeszczepu włosów tą metodą. Pierwsze rezultaty zauważysz po około 2-3 miesiącach od poddania się kuracji. Ostateczny efekt nastąpi po około 1-1,5 roku od wykonania zabiegu.

Nie tylko zakola – poznaj wszechstronność metody Smart Graft

Skuteczność Smart Graft wynosi aż 98% (przeżywalność przeszczepionych włosów), czyniąc tę technologię najlepszą na rynku. Co ważne, likwidacji zakoli Smart Graft jest znacznie mniej inwazyjną procedurą, niż tradycyjny przeszczep włosów metodą paskową. Dzięki kuracji możesz nie tylko zniwelować zakola, ale też uzupełnić ubytki owłosienia w miejscach blizn pozabiegowych lub pourazowych. To uniwersalny zabieg, który pozwala również odbudować włosy w rejonie brwi lub w przypadku mężczyzn zagęścić zarost na twarzy.

Zakola to Twój wieloletni kompleks i jesteś gotowa na walkę o lepszą wersję siebie? Sprawdź już dziś naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz dodatkowe informacje na temat przeszczepu włosów Smart Graft oraz pozostałych terapii: https://bienkowscyclinic.pl/

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Informacja prawna