Sederma – dlaczego warto stosować kosmetyki tej marki?

Sesderma to hiszpańska marka, która już od ponad 30 lat zajmuje się produkcją profesjonalnych dermokosmetyków. W tym czasie zyskała sobie grono wielbicieli niemal na całym świecie- zarówno wśród zwykłych konsumentów, jak i kosmetologów oraz lekarzy dermatologów. W szerokiej gamie produktów do pielęgnacji można znaleźć skuteczne preparaty skierowane do każdego rodzaju skóry. Marka Sesderma stała się jednym z liderów w dziedzinie dermokosmetyki. Obecnie to ona wyznacza trendy w pielęgnacji, a inni producenci wzorują się na jej niezawodnych produktach.

Sesderma to innowacyjne kosmetyki na światowym poziomie

Na czym polega fenomen dermokosmetyków Sesderma? Ich skuteczność opiera się na specjalistycznych badaniach naukowych, a firma nieustannie się rozwija i szuka nowoczesnych rozwiązań popularnych problemów skórnych. Produkty Sesderma bazują na odkryciach z dziedziny dermatologii oraz genokosmetyki. Jako jedna z pierwszych marek zapoczątkowała wykorzystywanie nanotechnologii w kosmetykach pielęgnacyjnych. Takie innowacyjne podejście do dermokosmetyki pozwoliło na stworzenie produktów o niezrównanej skuteczności. Dzięki rozwiązaniom nanotechnologicznym cenne substancje aktywne zawarte w preparatach mogą docierać nawet do bardzo głębokich warstw skóry, odżywiając ją oraz regenerując.

Ogromna moc peptydów i komórek macierzystych

Marka Sesderma zasłynęła na rynku kosmetycznym również dzięki temu, że jako pierwsza dowiodła cudownego działania czynników wzrostu, peptydów mimetycznych oraz komórek macierzystych. To ona wprowadziła także produkty z kwasami owocowymi, co pozwoliło kobietom i mężczyznom osiągnąć w domu efekty, które dotąd były możliwe jedynie dzięki zabiegom medycyny estetycznej.

Skuteczność kosmetyków Sesderma potwierdzona badaniami naukowymi

Już od początku swojego istnienia firma Sesderma sięgała do specjalistycznej wiedzy naukowej. Sam założyciel marki, pan Serrano jest światowej sławy lekarzem dermatologiem. Działanie dermokosmetyków jest udokumentowane i dowiedzione wieloma badaniami. Marka posiada swoje własne laboratoria w których opracowywane są profesjonalne receptury produktów. Posiada nieczęsto przyznawany certyfikat ISO 22716 GMP poświadczający skuteczność w produkcji kosmetyków. Sama firma promuje rozwój naukowy i innowacyjne działania w zakresie dermokosmetyki. Jest więc idealnym wyborem dla osób, które cenią sobie rzetelną wiedzę i pragną używać nowoczesnych produktów o potwierdzonym pozytywnym wpływie na skórę.

Zamiast wyssanych z palca obietnic producenta, tak popularnych w wielu markach kosmetycznych, firma Sesderma oferuje produkty, których działanie opiera się na solidnych dowodach naukowych. Cała ideologia marki jest zgodna ze współczesnym duchem świadomej pielęgnacji.

Sesderma to marka, która słucha potrzeb skóry

Hasło marki Sesderma- „Słuchając Twojej skóry”- zwraca uwagę na jej niezwykłą misję. Firma stawia sobie za cel doskonale zaspokajać potrzeby skóry wszystkich swoich klientów. Oferuje więc produkty dostosowane do każdego typu cery- suchej, tłustej, wrażliwej, czy problematycznej. Choć firma Sesderma jest liderem w pielęgnacji skóry starzejącej się, to w jej ofercie znajdziemy dermokosmetyki, które pomogą w walce z różnymi problemami. Produkty Sesderma są ratunkiem dla osób, które zmagają się z trądzikiem, łojotokowym i atopowym zapaleniem skóry, przebarwieniami, czy utratą jędrności skóry. Sesderma to nie tylko dermokosmetyki do twarzy, ale także do całego ciała, włosów oraz paznokci. Pozwala więc kompleksowo zadbać o swoje potrzeby, a mnogość produktów umożliwia dobranie całościowej pielęgnacji dla każdego.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Informacja prawna