Podkreślamy kobiecość biżuterią

Zdobienie ciała różnego rodzaju biżuterią towarzyszy nam chyba od początku ludzkości. Najpierw wytwarzana z podstawowych, dostępnych materiałów, takich jak muszelki, żelazo, drewniane koraliki, aż po wyrafinowaną, wytwarzaną z cennych kruszców i wysadzaną drogimi kamieniami. W tej kwestii nic się nie zmieniło, tak jak w kwestii materiałów, z jakich jest wykonywana. Współcześnie biżuteria każdego rodzaju tworzona jest z całego mnóstwa różnych tworzyw naturalnych – od drewna zaczynając, a na platynie kończąc.

Biżuteria, którą niektórzy zwą błyskotkami, służy nam zarówno do ozdoby, jak i do podkreślenia osobowości i wyróżnienia się z tłumu. Zakładając naszyjnik i kolczyki w kształcie kotków, manifestujemy swoje uwielbienie do tych zwierząt. Cudownym jest fakt, że projektanci tworzą wzory, dzięki którym możemy wyrażać siebie.

Część kobiet wychodzi z założenia, że jedyną biżuterią wartą noszenia jest ta wykonana ze złota. Sugerują się częstokroć tylko ceną, a nie walorami estetycznymi. Na dłuższą metę jednak biżuteria damska srebrna jest zdecydowanie praktyczniejsza i w stosunku do złota cenowo konkurencyjna. Kolor srebra pasuje właściwie do każdej kreacji, w przeciwieństwie do złota. Jeśli natomiast zwyczajnie lubimy złoty kolor, możemy po prostu wybrać biżuterię srebrną pozłacaną.

Przeglądając internet w poszukiwaniu biżuterii, warto przyjrzeć się kolekcji wycinanej metodą laserową, a która jest dostępna wyłącznie w sklepie SADVA. Te niezwykle piękne dodatki, cięte w misterne ażurowe wzory, sprawiają wrażenie bardzo delikatnej, lekkiej i wyjątkowej. Jest to prawdziwie kobieca srebrna kolekcja, która składa się z naszyjników, kolczyków i bransoletek. Część kolekcji jest pozłacana, natomiast bransoletki to zestawienie metalu ze sznurkiem, które pięknie współgrają kolorystycznie.

Inną, niezwykle ciekawą i oryginalną, jest kolekcja Eclipse. Połączenie elastycznej, stalowej sprężynki oraz srebra. W jej skład wchodzą głównie bransoletki i pierścionki. Prosty, ale niezwykle efektowny design jest ogromną zaletą kolekcji Eclipse.

Małe kobietki

Biżuteria damska srebrna to doskonały pomysł na prezent – zarówno dla dużych, jak i małych kobietek. Dostępny jest bogaty wybór biżuterii dedykowanej właśnie dziewczynkom. Najczęściej są to kolczyki i bransoletki wykonane z połączenia srebra i kolorowej emalii. Te wyroby potrafią być niezwykle barwne i przyciągające oko.

Dla starszych dziewczynek możemy wybrać coś z kolorowymi cyrkoniami, by podkreślić ich wchodzenie w dorosłość.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Informacja prawna