Miejsca, w których zrobimy korony porcelanowe – Poznań

Stałe zęby dostajemy raz, na całe życie. Jednakże zdarzają się takie przypadki, kiedy tracimy stałe zęby. Staje się to w wyniku nieodpowiedniej higieny jamy ustnej, jak również urazów. Piękny i estetyczny uśmiech to marzenie każdego człowiek. Zadbany uśmiech to nie tylko kwestia ładnego wyglądu, ale przede wszystkim gwarancja dobrego samopoczucia. Należy pamiętać, iż utrata nawet jednego zęba może mieć fatalne skutki dla całego łuku zębowego. Gdyż sąsiednim zębom grozi ich rozchwianie, jak również w niektórych przypadkach nawet wypadnięcie. Korona zęba to jego najbardziej widoczna część. Bowiem ząb składa się z korony oraz korzenia. Obecnie, pacjenci mogą wybierać w wielu rodzajach koron. Aczkolwiek do jednych z najpopularniejszych i najlepszych należą korony porcelanowe. Korony te mogą być stosowane również na bardzo słabych zębach po leczeniu kanałowym. W niniejszym artykule chcielibyśmy przedstawić Państwu kilka miejsc na mapie Poznania, w których można skorzystać z usługi założenia koron porcelanowych.

„Sobota Dent”

Klinika ta działa w Poznaniu od wielu lat i z powodzeniem zdobywa nowe grono zadowolonych pacjentów. Według założenia tej kliniki stomatologia to nie tylko zabiegi, ale przede wszystkim odpowiednie podejście do każdego pacjenta, jak również współpraca oparta na zaufaniu i bezpieczeństwu. Wszystko dzięki doświadczonym specjalistom, a także najnowocześniejszemu sprzętowi i wysokim standardom. Korony porcelanowe wykonywane są w specjalistycznym laboratorium protetycznym, które są wykonywane z materiałów najwyższej jakości. Koszt korony porcelanowej w tej klinice to 2300 złotych.

„Pola Dent”

Jest to jedno z najnowocześniejszych miejsc na mapie stomatologicznej Poznania. Klinika działa w Poznaniu od wielu lat i cieszy się dużym zaufaniem pacjentów. W miejscu tym każdy pacjent może liczyć na indywidualne podejście i specjalistyczną opiekę stomatologiczną. Miejsce to oferuje atrakcyjne ceny, jak również wygodne raty. Za koronę porcelanową trzeba tutaj zapłacić 900 złotych.

Przeczytaj także:  Urodowe trendy 2020 co nas zaskoczy?

“Klinika Kwiatek”

Klinika Kwiatek to synonim pełnego profesjonalizmu, wysokich standardów i dbałości o dobro i komfort pacjenta. Współpracujący z placówką lekarze specjaliści w dziedzinie protetyki i implantoprotetyki to ludzie, którzy do swojej pracy podchodzą z pasją, pełnym zaangażowaniem i precyzją, które gwarantują doskonałe efekty przeprowadzanych zabiegów protetycznych i stomatologicznych. Wysokie kwalifikacje i doświadczenie w połączeniu z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii i najwyższej jakości sprzętu medycznego sprostają potrzebom każdego pacjenta, którego marzeniem jest piękny uśmiech i zdrowe zęby. Wykonywane zabiegi protetyczne obejmują zakładanie mostów i koron porcelanowych, licówek, osadzanie mostów, koron i protez na implantach, a także całkowitą przebudowę zgryzu i przeprowadzanie skomplikowanych rekonstrukcji mających na celu poprawę estetyki uśmiechu. W ofercie Kliniki są różne rodzaje uzupełnień protetycznych, które są dobierane do indywidualnych potrzeb, oczekiwań i możliwości pacjentów. Klinika Kwiatek jest zlokalizowana w Poznaniu, na ulicy Kordeckiego 22. Wizytę można umówić telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem profilu placówki na Facebooku.

„City Dental”

City Dental zajmuje się kompleksowym leczeniem protetycznym, przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii. Centrum to oferuje zarówno protetykę, jak i stomatologię mikro inwazyjną. W miejscu tym protetyk stosuje korony porcelanowe napalane na metalu. Gabinet mieści się w Poznaniu, przy ul. Stróżyńskiego 29. Rejestracji można dokonać także za pośrednictwem strony internetowej. Jeżeli chodzi o koszt usługi związanej z założeniem korony porcelanowej, to wynosi ona 1700 złotych.

„Euro Dent”

W gabinecie tym każdy dentysta to wielki entuzjasta i profesjonalista. Każdy z pacjentów jest traktowany indywidualnie i wyjątkowo, a wszystkie zabiegi wykonywane są z należytą starannością, przy zachowaniu wszystkich norm bezpieczeństwa. W gabinecie wykorzystywany jest nowoczesny sprzęt, który ułatwia diagnostykę i stwarza komfort dla pacjenta. Za koronę porcelanową w tym miejscu trzeba zapłacić 800 złotych. Gabinet mieści się w Poznaniu, przy ul. Katowickiej 77D.

Przeczytaj także:  Jak prawidłowo i bezpiecznie rozjaśniać włosy w domu ?

„Stom Med”

W gabinecie tym bardzo duża waga przywiązywana jest do pierwszej wizyty. Gdyż w czasie tym jest szczegółowo analizowany stan uzębienia pacjenta. Wszystkie zabiegi stomatologiczne realizowane są z zachowaniem staranności, dbając zarówno o estetykę prac, jak również stwarzając maksymalny komfort u pacjenta. Gabinet mieści się w Poznaniu, przy ul. Kosińskiego 29. Rejestracji można dokonać również za pośrednictwem strony internetowej. Jeżeli chodzi o koszt założenia korony porcelanowej w tym miejscu, to wynosi on 1500 złotych.

„New Dent Clinic”

To profesjonalny gabinet stomatologiczny, mieszczący się w centrum Poznania. Jego zadaniem jest kompleksowe leczenie zębów zarówno u dzieci, jak i u dorosłych. Wszystkim pacjentom zapewniana jest opieka na najwyższym poziomie. Jest również możliwość rozłożenia zabiegów na raty. Za koronę porcelanową w tym miejscu trzeba zapłacić 1800 złotych.

Zakładanie koron porcelanowych należy do najnowocześniejszych zabiegów z zakresu protetyki. Do koron protetycznych wskazaniami są przede wszystkim: starte zęby, z przebarwieniami, po znacznych urazach mechanicznych, leczone kanałowo, jak również z dużym niedorozwojem tkanek twardych. Są one w pełni bezpieczne dla każdego pacjenta i cieszą się wyjątkowo niską ceną. Są również twarde i odporne na ścieranie. Czas rekonwalescencji zależy od tego, czy korony zakładane są na zęby własne, czy na implanty. Korona służy do całkowitego przykrycia uszkodzonego zęba i może ona zostać umieszczane także na wierzchołku implantu.

Oceń artykuł
[Suma: 4 Średnia: 5]
Informacja prawna