Mężczyźni również korzystają z klinik urody

Branża beauty silnie wiąże się z kobiecością. Minęły już jednak czasy, kiedy korzystanie z usług klinik urody było zarezerwowane tylko dla przedstawicielek płci pięknej i uważane za niemęskie lub wręcz wzbronione dla mężczyzn.

Zadbane dłonie i paznokcie to nasza wizytówka

Podczas spotkań prywatnych i zawodowych najczęściej witamy się poprzez podanie ręki. To pierwszy bezpośredni kontakt, który nawiązujemy z ludźmi. Powszechnie wiadomo, że uścisk powinien być pewny i zdecydowany. Ważne jest jeszcze to, aby sama dłoń była zadbana, ponieważ jest naszą wizytówką.

Czyste i zadbane paznokcie to podstawa, dlatego warto regularnie korzystać z manicure. W klinice urody nie tylko oczyścimy paznokcie, ale zadbamy także o płytki i skórki wokół nich.

Zdarza się, że mężczyźni, którzy wykonują zawody fizyczne, mają problemy ze skórą dłoni. Wówczas nawet jej podanie bywa krępujące. Dlatego warto skorzystać z zabiegów regenerujących, które nawilżą i wygładzą dłonie.

Wiecznie młodzi. Chcemy zatrzymać starzenie

Siwe włosy to najczęściej jeden z pierwszych objawów starzenia, który u siebie obserwujemy. Łatwo go jednak zamaskować, chociażby dzięki odpowiedniej farbie. Trudniej jednak ukryć zmarszczki, które pojawiają się na twarzy.

Co prawda starzenia nie da się całkowicie zatrzymać, ale można się postarać, aby postępowało wdzięczniej. Kliniki urody proponują całą gamę zabiegów związanych z pielęgnacją twarzy, które pozwalają na wizualne odmłodzenie: usuwanie niedoskonałości, odnowę skóry, redukcję zmarszczek.

Być gładkim jak Michael Phelps

Jeszcze niedawno w Polsce usuwanie owłosienia z klatki piersiowej lub nóg kojarzyło się wyłącznie ze sportowcami, takimi jak wielokrotny mistrz olimpijski w pływaniu Michael Phelps. Teraz staje się to coraz bardziej popularne. Mężczyźni zauważają w depilacji nie tylko względy praktyczne, ale również estetyczne.

Przeczytaj także:  Czy to już alkoholizm? 5 oznak, które mogą świadczyć o uzależnieniu od alkoholu

Kliniki urody oferują trwałe usuwanie owłosienia, np. metodą laserową, z całego ciała. Ze wspomnianych już nóg oraz klatki piersiowej, jak i spod pach czy miejsc intymnych. To także doskonała okazja dla mężczyzn, którym przeszkadzają owłosione, nieestetyczne plecy.

Czas na relaks. Niekoniecznie w lesie lub na rybach

Zbieranie grzybów, łowienie ryb i oglądanie meczów to nie są jedyne sposoby na relaks. Mężczyźni zauważają, że doskonale odprężyć można się w klinikach urody. To miejsca, w których łatwo znaleźć wyciszenie i chwilę dla samego siebie, a także dobrze się zregenerować.

Autor artykułu: warszawska klinika urody Beauty Duty

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Informacja prawna