Medycyna estetyczna. Na czym polega zabieg Linerase?

Chcesz uzyskać efekt młodej skóry na dłużej? W takim przypadku warto pomyśleć o odwiedzeniu dobrego gabinetu medycyny estetycznej. Wśród wielu procesów na oznaki starzenia warto zwrócić uwagę na Linerase, który jest jednym z ostatnich hitów. Czym dokładnie jest zabieg Linerase? Na czym polega? Jakie są główne wskazania do jego wykonania?

Za młody wygląd skóry odpowiada jej wewnętrzna konstrukcja, w której najważniejszym składnikiem jest kolagen. To właśnie on powoduje, że skóra jest elastyczna, sprężysta, a także wolna od zmarszczek. Niestety, jego ilość wraz z czasem zaczyna spadać, dlatego też dochodzi wtedy do pojawiania się efektów starzenia.

Linerase – zabieg aktywujący kolagen

Aby zapewnić skuteczniejszą odnowę skóry i zapobiec jej szybszemu starzeniu, powstał zabieg Linerase Katowice to jedno z miast, w którym można z niego skorzystać. Pod tym terminem znajduje się produkt, który pozwala w naturalny i skuteczny sposób odbudować głębsze warstwy cery, które odpowiedzialne są za jej młody wygląd. Zawiera on specjalny kolagen, który wspomaga budowę naturalnego kolagenu, a tym samym także daje efekt kompleksowej biorewitalizacji skóry.

Wskazania do zabiegu Linerase:

  • zmarszczki i bruzdy widoczne na twarzy
  • zaburzony owal twarzy
  • zauważalne blizny
  • utrata jędrności skóry
  • odwodniona, sucha skóra
  • skora zmęczona

Warto też zaznaczyć, że procedura ta posiada działanie prewencyjne, czyli może ona służyć jako element profilaktyki anti-aging – przeciwstarzeniowej.

Na czym polega zabieg Linerase?

Podczas zabiegu lekarz medycyny estetycznej stosuje specjalny preparat Linerase zawierający składniki aktywne wspomagające produkcję kolagenu oraz włókien kolagenowych. Podobnie jak wypełnianie zmarszczek Chorzów to jedno z miast, gdzie jest ono dostępne, zabieg Linerase polega na wstrzyknięciu w skórę preparatu. Można zastosować wtedy znieczulenie, aby zredukować nieprzyjemne dolegliwości. Po zabiegu skóra zaczyna intensywnie się odnawiać, czyli zanikają zmarszczki i bruzdy, blizny, zmienia się owal twarzy, ponieważ skóra zaczyna znów tworzyć mocną strukturę kolagenową. Efekt nie jest zauważalny od razu i trzeba na niego poczekać, ale pacjentki, które poddały się tej procedurze, wskazują, że naprawdę warto. W gabinetach medycyny estetycznej można także skorzystać z innych typów zabiegów na starzejącą się skórę, na przykład osocza bogatopłytkowego, botoksu, kwasu hialuronowego, peelingów czy zabiegów na bazie Profhilo Katowice oraz inne miasta na Śląsku to szeroka gama ofert do wyboru.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Informacja prawna