Laminowanie rzęs – naturalny sposób na piękne spojrzenie

Rzęsy są naturalną ozdobą twarzy każdej kobiety. Ładnie zaznaczone i podkręcone powiększają oczy oraz przyciągają uwagę, dodając posiadaczce urody. Niestety są też narażone na działanie wielu szkodliwych czynników zewnętrznych, o których istnieniu często nie zdajemy sobie sprawy. Dlatego bez właściwej pielęgnacji rzęsy stają się coraz słabsze i cieńsze. Warto poznać łatwy oraz skuteczny sposób na utrzymanie ich w dobrej kondycji.

Im zdrowsze rzęsy, tym piękniejsze spojrzenie

Codzienny makijaż i demakijaż to spore wyzwanie nawet dla najmocniejszych rzęs. Nie wszyscy bowiem wiedzą, w jaki sposób malować rzęsy, co także fatalnie wpływa na ich kondycję. Wiele kobiet nie może także rozstać się z zalotkami, które pięknie podkreślają spojrzenie, ale jednocześnie często niszczą rzęsy. Szczególnie wtedy, gdy są używane nieumiejętnie albo w pośpiechu. W rezultacie rzęsy stają się coraz słabsze, zaczynają się łamać albo wypadać, co z kolei sprawia, że kobiety nakładają na nie jeszcze więcej tuszu. Bez właściwej pielęgnacji jest to często droga do prawdziwej katastrofy. Skutecznym ratunkiem w takiej sytuacji jest laminowanie rzęs.

Dlaczego laminowanie poprawia kondycję rzęs?

Zabieg laminowania rzęs polega na nałożeniu keratyny, która wnika w strukturę każdego włoska, nawilża go oraz chroni przed działaniem szkodliwych czynników. Dzięki wykorzystaniu naturalnych składników laminowanie jest całkowicie bezpieczne i nie ma negatywnego wpływu na kondycję rzęs – jedynym przeciwskazaniem jest alergia na któryś ze składników, operacje oczu czy inne poważniejsze podrażnienia. Cały zabieg nie trwa długo, ale gwarantuje piękne efekty aż do około 7 tygodni. Rzęsy są podkręcone i grubsze, mają także ciemniejszy kolor, dzięki czemu podkreślają oczy bez konieczności nakładania jakiegokolwiek tuszu. Warto wiedzieć, że po laminowaniu rzęs nie trzeba unikać kąpania, sauny ani makijażu. Jedynym warunkiem jest unikanie ich zamaczania przez 24 godziny od wykonania zabiegu.

Oceń artykuł
[Suma: 3 Średnia: 5]
Informacja prawna