Kompendium wiedzy na temat wampirzego liftingu

W Polsce bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się medycyna estetyczna, dlatego też warto dowiedzieć się co ma do zaoferowania wampirzy lifting i jakie są jego największe zalety. Niniejszy artykuł to doskonała propozycja dla tych osób, które chcą poprawić elastyczność swojej skóry, jej kolorystykę oraz kondycję bez użycia skalpela.

Czym tak naprawdę jest wampirzy lifting?

Wampirzy lifting najprościej rzecz mówiąc to bardzo popularny w ostatnim czasie zabieg dermatologiczny, w którym korzysta się z tzw. osocza bogatopłytkowego. Mowa tutaj oczywiście o substancji, która pozyskiwana jest z krwi pacjenta poprzez specjalne odwirowanie. Osocze bogatopłytkowe, jak łatwo się domyśleć w swoim składzie zawiera bardzo dużą liczbę płytek krwi, które w dużym stopniu odpowiadają za procesy regeneracji, które zachodzą w skórze. Lifting wampirzy w dzisiejszych czasach jest najlepszą i najskuteczniejszą alternatywą dla botoksu, którego efekty nie zawsze prezentują się bardzo okazale.

Dla kogo jest lifting bez skalpela?

Wampirzy lifting jak wspomniano powyżej jest doskonałą propozycją dla tych osób, które obawiają się botoksu. Zabieg ten jest zdecydowanie bardziej naturalny i co najważniejsze, źle przeprowadzony zabieg jest praktycznie nie widoczny. Pamiętać należy również i o tym, że osocze bogatopłytkowe jest idealnym wyborem dla osób, które zmagają się z alergiami. Z dobrodziejstwa osocza bogatopłytkowego powinny skorzystać również te osoby, które mają mniejszy lub większy problem z łysieniem i chcą znacząco poprawić gęstość włosów.

Jak wygląda zabieg wampirzego liftingu?

Lifting bez skalpela nie jest skomplikowany i złożony jest z kilku kluczowych etapów, więcej na ten temat możesz się dowiedzieć na stronie https://slimlife.pl/wampirzy-lifting-od-a-do-z/. Pierwszym z nich jest oczywiście wywiad z lekarzem. Specjalista po krótkiej rozmowie jest w stanie ustalić przeciwwskazania do zabiegu i wskazać pacjentowi ewentualne skutki uboczne. Drugi etap polega na pobrani krwi od pacjenta. Zazwyczaj pobiera się około 8ml krwi, która trafia do specjalnej wirówki horyzontalnej. Głównym zadaniem wirówki jest oddzielenie osocza bogatego w płytki krwi od czerwonych płytek. Do przygotowanej substancji dodaje się także chlorek wapnia, dzięki któremu znacząco zwiększa się produkcja białek odpowiedzialnych za wzrost komórek w skórze. Ostatnim etapem jest z kolei bezpośrednie podanie pacjentowi osocza bogatopłytkowego. Czynność ta realizowana jest za pomocą zwykłej mezoterapii.

Jakie są efekty zabiegu?

Wampirzy lifting przynosi zazwyczaj bardzo satysfakcjonujące efekty, dlatego też cieszy się tak dużym zainteresowaniem nie tylko wśród kobiet, ale również wśród mężczyzn. Specjalistyczny lifting bez skalpela poprawia jędrność skóry, redukuje przebarwienia i co najważniejsze wyrównuje płytkie zmarszczki. Warto wspomnieć także i o tym, że osocze bogatopłytkowe poprawia krążenie oraz zapewnia lepsze odżywianie skóry, dzięki czemu efekty odmładzania są bardziej widoczne. Wzmacniane są również cebulki włosów, dzięki czemu można raz na zawsze pozbyć się kłopotliwego problemu z wypadającymi włosami.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Informacja prawna