Jakie zabiegi Panna Młoda powinna wykonać przed ślubem, by pięknie się prezentować?

Ślub bez wątpienia jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. To właśnie na ten moment, kiedy będzie mogła wraz z partnerem powiedzieć sobie „tak”, czeka bowiem przez całe życie. Niemniej jednak ślub to również ogromny stres i wiele przygotowań, które z pewnością gwarantują Pannie Młodej kilka bezsennych nocy. Nie da się ukryć, że każda z kobiet w tym dniu chce wyglądać pięknie i olśniewająco. Tak więc, jest to idealny moment na to, by skorzystać z dobrodziejstwa, jakim jest medycyna estetyczna. Które zabiegi z jej zakresu warto wykonać przed ślubem?

1. Radiofrekwencja mikroigłowa

Radiofrekwencja mikroigłowa jest jednym z naczelnych zabiegów oferowany przez klinikę https://skin-medic.pl, z którego tak chętnie korzystają Panny Młode tuż przed swoim ślubem. Jest to bowiem zabieg, który określany jest mianem termoliftingu. To niezwykle popularna metoda stosowana w medycynie estetycznej, której głównym celem jest skuteczne zwiększenie napięcia skóry. Co więcej zabieg ten pomoże również uporać się z małymi zmarszczkami, bliznami po trądziku, a także usunie rozstępy i przebarwienia posłoneczne. Zabieg ten polega na nakłuwaniu skóry, a także na jej jednoczesnym ogrzewaniu z wykorzystaniem promieniowania elektromagnetycznego. Warto wiedzieć, że radiofrekwencja mirkoigłowa łączy w sobie dwie techniki. Należą do nich:

  • technika mikonaułuwania
  • technika radiofrekwencji

To właśnie dzięki temu zabieg może wpływać na kondycję skóry elektromagnetyczną falą o wysokiej częstotliwości radiowej. Z efekcie stymulowane są tkanki skóry, a także wszelakie procesy regeneracyjne. Panna Młoda może już na krótko po zabiegu spodziewać się prawdziwie spektakularnych efektów. Skóra staje się wyraźnie napięta, a także skutecznie wygładzona. Co więcej wypełnione zostają niewielkie zmarszczki, a przebarwienia powstałe np. na skutek działania promieni słonecznych zostają rozjaśnione. Skóra Panny Młodej jest więc idealnie przygotowana do makijażu ślubnego, który z pewnością będzie się świetnie prezentował.

2. Wypełnienie doliny łez

Zmorą wielu kobiet jest tak zwana dolina łez. Popularne „worki pod oczami” zwykle skrupulatnie tuszujemy makijażem, jednak dalej pozostają widoczne. Z pewnością żadna Panna Młoda, nie chce, by na zdjęciu ślubnym, to właśnie dolina łez rzucała się jako pierwsza w oczy. Wobec tego warto zdecydować się na zabieg medycyny estetycznej, który obejmuje wypełnienie doliny łez. Przeprowadza się go z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, a można za jego pośrednictwem osiągnąć prawdziwie spektakularne efekty. Panny Młode, którym zależy na szybkim i efektywnym ujędrnieniu skóry dolnych powiek, a także na usunięciu wgłębień w strukturze skóry, powinny się więc na niego zdecydować. Zabieg ten może powodować niewielki dyskomfort, z racji tego, że kwas hialuronowych wprowadzany jest pod skórę przy pomocy niewielkich nakłuć, niemniej jednak wszystko zależy od indywidualnego progu bólu i każda kobieta może odczuwać go zupełnie inaczej. Z perspektywy Panny Młodej jednak, zabieg ten jest niezwykle korzystny, gdyż efekty zauważalne są już zaraz po jego wykonaniu. Dolina łez staje się wypełniona, a skóra w tym obszarze bardziej napięta i wygładzona. W ten prosty sposób, można zadbać o to, by podczas ślubu prezentować się idealnie.

3. Zabieg soft liftingu

Kolejnym zabiegiem medycyny estetycznej, którym powinny zainteresować się Panny Młode jest zabieg soft liftingu. Z pewnością nieprzespane noce tuż przed ceremonią ślubną odcisną piętno na skórze przyszłej żony. Będzie ona bowiem sprawiała wrażenie zmęczonej, a także całkowicie pozbawionej blasku i jędrności. Niemniej jednak cała nadzieja tkwi właśnie w soft liftingu. Na czym polega ten zabieg? Otóż jest to innowacyjna metoda, poprawienia wyglądu skóry bez konieczności używania skalpela. Produktem, który aplikowany jest pod skórę jest dobrze nam znany kwas hialuronowy. Pozwala on nie tylko na skuteczne uzupełnienie ubytków tkankowych, ale także na szybkie wymodelowanie rysów twarzy. Warto również wspomnieć, że kwas hialuronowy jest substancją o działaniu silnie nawilżającym, a także odżywiającym. Panny Młode więc będą mogły zauważyć wyraźne efekty, już na krótko po opuszczeniu gabinetu kosmetologicznego. Kontur twarzy zostanie wyraźnie uniesiony, a skóra będzie przyjemnie nawilżona i bardziej napięta. Co ciekawe, zabieg ten można wykonać nawet na jeden dzień przed zaplanowanym ślubem, gdyż nie pozostawia on śladów, ani nie wymaga rekonwalescencji.  Soft lifting jest więc sposobem na szybką i skuteczną poprawę kondycji skóry twarzy i nadanie jej pięknych i wyraźnych rysów. Dzięki temu, każda Panna Młoda, będzie mogła cieszyć się nieskazitelnym wyglądem, w najważniejszym dniu swojego życia.

Czy każda Panna Młoda potrzebuje zabiegów upiększających?

Oczywiście zabiegi upiększające przed ślubem nie są obowiązkowym etapem przygotowań, jednak mogą stanowić szybki i skuteczny sposób na to, by Panna Młoda prezentowała się na swoim ślubie jeszcze lepiej. Jest to również świetny sposób na poprawę pewności siebie, a także zadbanie o kondycję skóry twarzy. Warto jednak wiedzieć, że do wykonania każdego z zabiegów istnieje lista wskazań oraz przeciwwskazań. Z tego też powodu, zanim przyszłe żony zdecydują się na któryś z nich, powinny udać się osobiście do gabinetu na konsultacje ze specjalistą. Wówczas może on zaproponować całkiem inny pakiet zabiegów lub przeprowadzić jeden z wyżej wymienionych, o ile uzna, że przyniesie on pozytywne rezultaty. Z pewnością zabiegi medycyny estetycznej są dobrodziejstwem, z którego warto jest skorzystać tuz przed swoim ślubem.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Informacja prawna