Jakie korzyści daje powiększanie punktu G?

Do niedawna substancje takie jak kwas hialuronowy były stosowane w celu poprawy urody, między innymi zmniejszenia zmarszczek. Obecnie coraz bardziej popularne stają się zabiegi powiększania punktu G właśnie z pomocą tego składnika. Co można zyskać powiększając punkt G?

Powiększanie punktu G coraz bardziej popularne

Kobiety coraz częściej decydują się na powiększanie punktu G. Gdzie jednak on się znajduje? Punkt G nazwany został tak od nazwiska niemieckiego lekarza Grafenberga. Po raz pierwszy został opisany w 1957 roku, co dało naukowcom dodatkowy temat do przeprowadzania badań. Punkt G to bardzo wrażliwa strefa erogenna. Jest to obszar w ciele kobiety znajdujący się około 2-3 centymetry od wejścia do pochwy (na jej przedniej ściance). Jest to miejsce bardzo unerwione, skupiające naczynia krwionośne oraz liczne gruczoły. Stymulacja punktu G daje niesamowite doznania erotyczne.

Zabieg powiększania punktu G jest od niedawna dostępny w Polsce, ale już zaskakuje liczba kobiet, które się na niego zdecydowały. Polega on na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego w miejsce gdzie znajduje się między innymi punkt G, dzięki czemu strefa erogenna staje się powiększona. Zabieg ten nazywany jest także zastrzykiem orgazmu.

Po co powiększać punkt G?

9% Polek nigdy nie doświadczyło orgazmu, 53% udawało choć raz, że go ma, a 12% regularnie udaje. Jedna czwarta kobiet nie potrafi zlokalizować u siebie punktu G, a 14% nigdy nawet nie próbowało go odnaleźć. O czym to świadczy? Na pewno o tym, że wiele kobiet posiada bardzo małą wiedzę na temat swojego ciała i jego możliwości. Szkoda, ponieważ życie erotyczne powinno dawać przyjemność i satysfakcję.

Przeczytaj także:  Bielizna erotyczna nie powinna być tematem tabu

Kobietom niezadowolonym ze swojego życia seksualnego lub cierpiącym na brak odczuwania orgazmu z pomocą przychodzi ginekologia plastyczna. Z jej dobrodziejstw korzystają panie, które dopiero co urodziły dziecko, przechodzą okres menopauzy lub ich budowa anatomiczna nie pozwala im czerpać przyjemności ze współżycia seksualnego z partnerem.

Po co jednak powiększać punkt G? Wiele pań decyduje się na to, ponieważ pragną odczuwać satysfakcję z seksu, nie chcą oszukiwać swojego partnera, że przeżywają rozkosz, której tak naprawdę nie doświadczają.

Korzyści wynikające z powiększenia punktu G

Punkt G jest bardzo ważną strefa erotyczną i to właśnie jego pobudzanie może dawać wiele przyjemności, a wręcz zapewnić niesamowity orgazm. Im bardziej punkt G jest uwypuklony, tym większa szansa na jego kontakt z członkiem. A stąd już tylko krok do miłych doznań erotycznych wraz ze skurczami pochwy, które dla kobiety są szczególnie przyjemne.

Na czym polega zabieg powiększania punktu G?

Zabieg powiększania punktu G, zwany też augmentacją, polega na wstrzyknięciu w przednią ścianę pochwy (około 5 centymetrów od jej wejścia) preparatu na bazie kwasu hialuronowego. Substancja ta uwydatnia i ujędrnia tkankę sprawiając, że staje się ona bardziej wrażliwa na bodźce. Zabieg jest bardzo prosty i nieinwazyjny – przypomina trochę powiększanie usta. Wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym, trwa on nie dłużej jak 20 minut. Po tym czasie pacjentka musi pozostać w klinice przez kolejne 30 minut na obserwację. Natomiast po 4 godzinach od zabiegu powiększania punktu G można już normalnie współżyć z partnerem.

Przeczytaj także:  Żeń-szeń - korzeń o niezwykłych właściwościach

Plusem zabiegu jest na pewno to, że jest on mało inwazyjny i nie ma przeciwwskazań do jego wykonania jeśli wyniki cytologii i morfologii są dobre.

Podobne posty:

  • Jak koktajl warzywny oczyszczający wpływa na zdrowie?Jak koktajl warzywny oczyszczający wpływa na zdrowie? Z roku na rok wzrasta świadomość konsumentów dotycząca zdrowego stylu życia. Uważniej wybieramy poszczególne artykuły spożywcze analizując ich skład, ale również chętniej niż dotychczas […] Posted in Zdrowie
  • Suplementacja cynkiemSuplementacja cynkiem Cynk to minerał, który wpływa na stan zdrowia skóry, pozytywnie wpływa na metabolizm. W suplementach diety, cynku należy szukać pod postacią cytrynianu cynku. Najpopularniejszy suplement […] Posted in Uroda, Zdrowie
  • Przygotowania do ślubu – kiedy je rozpocząć?Przygotowania do ślubu – kiedy je rozpocząć? Mamy dopiero początek roku, jednak wiele par, które chcą zawrzeć związek małżeński w lecie już teraz szykują się do tego ważnego dnia. Często już na rok przed uroczystością mają […] Posted in Życie
  • Fototapeta na miaręFototapeta na miarę Fototapeta wygląda idealnie, jeżeli zajmuje całą ścianę. Domy i mieszkania mają jednak różne wielkości. W tym wypadku idealnie sprawdzają się fototapety na wymiar. Z widokiem na […] Posted in Życie
  • Odbudowa skóry po trądzikuOdbudowa skóry po trądziku Trądzik, jak wiele innych chorób, pozostawia ślady – te najbardziej widoczne, bo bezpośrednio na skórze twarzy. Na szczęście dziś nie są one takim problemem – dobry krem na przebarwienia […] Posted in Uroda
Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Jeśli spodobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco >> POLUB FashionAndBeauty.pl na facebook