Jaki wibrator na początek? Sprawdź, jak wybrać najlepszy model

Jesteś singielką, która postanowiła wejść na wyższy poziom przyjemności? A może masz partnera i chcecie wprowadzić nieco nowości do Waszej sypialni? Masażer łechtaczki i klasyczny wibrator będą świetnym rozwiązaniem potęgującym doznania. Jaki wibrator na początek wybrać? Zapoznajcie się z naszymi radami!

Każda kobieta marzy o spełnieniu podczas pieszczot – bez względu na to, czy są to samodzielne zabawy, czy zbliżenie z partnerem. Niestety zdarza się, że osiągnięcie orgazmu jest dla kobiety sporym wyzwaniem. Rozwiązaniem na to może być zastosowanie dodatkowych gadżetów erotycznych, które będą wzmacniać przeżywanie doznań. Jaki wibrator na początek wybrać, aby stopniowo wdrożyć się w świat erotycznych zabawek, a równocześnie móc liczyć na maksimum przyjemności? 

Jaki wibrator na początek? Dopasuj model do własnych potrzeb

Na rynku dostępny jest szereg rozmaitych gadżetów erotycznych – najbardziej znanym jest bez wątpienia wibrator – jaki najlepszy będzie dla kobiet, które planują zakup swojej pierwszej zabawki? Klasyczny wibrator z regulacją wibracji i opływowym kształcie zbliżonym do realnego członka będzie strzałem w dziesiątkę. Standardowy rozmiar oraz możliwość dopasowania częstotliwości i mocy drgań do potrzeb i preferencji kobiety pomogą jej osiągnąć spełnienie. Wiele kobiet boryka się z problemem osiągnięcia orgazmu pochwowego. To nie musi wiązać się z brakiem zadowolenia z życia seksualnego. Odpowiednia dodatkowa stymulacja łechtaczki lub odbytu, a nawet piersi, pozwoli sięgnąć szczytu rozkoszy. Masażer łechtaczki świetnie sprawdzi się zarówno podczas dyskretnych zabaw, jak i w trakcie stosunku z partnerem. Niewielkie rozmiary tego typu zabawki oraz wyprofilowany odpowiednio kształt umożliwia nie tylko stymulację łechtaczki, ale również pozwala na pieszczoty analne. Dzięki temu, że masażery łechtaczki są niewielkie, można je zabrać w podróż lub mieć zawsze w zasięgu ręki.

Jaki wibrator wybrać na prezent dla ukochanej?

Jesteś w związku, w którym panuje chęć i gotowość na nowe doznania? Jeśli tak, prezent w formie gadżetu erotycznego będzie świetnym pomysłem i okazją do tego, aby zaznać nowych przyjemności. Chcesz sprawić swojej ukochanej upominek i zastanawiasz się, jaki wibrator wybrać? Przede wszystkim sugeruj się preferencjami ukochanej. Jeśli partnerka dotąd nie korzystała z tego typu gadżetów, dokładnie przemyśl, jaki wibrator na początek będzie dla niej najlepszy. Pomyśl też, czy chcesz wręczyć kobiecie gadżet, którego będzie używała samodzielnie, czy podczas wspólnych zabaw. Dzięki temu będziesz mógł sprecyzować, jaki wibrator wybrać, aby zagwarantować satysfakcję. Poszukując gadżetu do gry wstępnej, zdecyduj się na masażer łechtaczki, który pobudzi ukochaną, zachęcając do dalszych zbliżeń. Jaki wibrator wybrać, aby sprawdził się również jako urozmaicenie stosunku? Model z dodatkowymi wypustkami oraz elementem równocześnie masującym łechtaczkę z pewnością zachwyci Twoją kobietę, doprowadzając ją do granic zadowolenia.


Seks jest bez wątpienia przyjemny, jednak czasami wymaga urozmaiceń, aby dostarczać większą ilość i intensywność doznań. Wprowadzenie do sypialni gadżetów erotycznych jest dobrym i skutecznym rozwiązaniem. Jeśli zadajesz sobie pytanie,
jaki wibrator wybrać na początek, pamiętaj, aby zawsze sugerować się tym, jakie ma mieć przeznaczenie oraz jakiego natężenia przyjemności oczekujesz.


Sprawdź witrabory w: sex shop online Area69

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Informacja prawna