Idealny kształt ust dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego

Chyba każda kobieta marzy o tym, aby jej usta miały idealny kształt. Nie zawsze jednak natura jest łaskawa dla wszystkich i to właśnie z tego powodu część kobiet decyduje się na wypełnienie ust kwasem hialuronowym, który może zmienić również ich kształt oraz sprawić, że będą one pełniejsze. Powiększanie ust kwasem hialuronowym jest w pełni bezpieczne, jeśli wykonuje się je w zaufanym gabinecie lekarskim. Warto jednak wiedzieć o nim, jak najwięcej jeszcze zanim zdecyduje się na zabieg.

Jak wygląda powiększanie ust?

Z całą pewnością jest to pierwsza kwestia, o którą pytają panie, które zastanawiają się nad zmianą wyglądu swoich warg. To właśnie dlatego warto mieć świadomość tego, jak wygląda taki zabieg i, w jaki sposób się do niego w pełni przygotować. Przede wszystkim bardzo ważne jest to, że jeśli decyduje się na zabieg powiększania ust, już na około tydzień przed należy zrezygnować z przyjmowania aspiryny, która rozrzedza krew, a także wszelkich leków przeciwzapalnych. Ważne jest także to, aby w dniu planowanego zabiegu zrezygnować ze wszystkich innych zabiegów, które prowadzą do podgrzewania ciała. Mowa tutaj, chociażby o solarium, czy saunie. Nie przestrzeganie tych zasad może być szkodliwe w skutkach. Istnieją różne techniki powiększania ust. Narzędzia natomiast są do wyboru tylko dwa. Kaniula oraz igła. Kaniula to po prostu tępo zakończona rurka, która nie uszkadza tkanek, dzięki czemu ryzyko wystąpienia krwiaków, czy włóknienia jest o wiele niższa. Jednak przy stosowaniu kaniuli używane jest znieczulenie, ponieważ uczucie jej wprowadzania jest bardzo nieprzyjemne. Warto też pamiętać o tym, że przy problematycznych ustach takie zabiegi warto rozłożyć na kilka, tak aby za jednym razem dostarczać, jak najmniej kwasu hialuronowego. Wtedy można mieć całkowitą pewność, że odpowiednio się on przyjmie i preparat rozłoży się równomiernie, a usta przede wszystkim będą wyglądać w pełni naturalnie.

Przeczytaj także:  Włosy zniszczone po farbowaniu – co teraz!?

Jakich efektów można się spodziewać?

Powiększanie ust kwasem hialuronowym, z całą pewnością jest zabiegiem, który ma przynieść pewne, konkretne efekty. Chodzi tutaj zazwyczaj o powiększenie i uwypuklenie ust. Dzięki temu będą one pełniejsze i odpowiednio zaznaczone. Najczęściej na taki zabieg decydują się posiadaczki niewielkich ust lub nierównych warg. W takim przypadku możliwe jest, jak najbardziej, wyrównanie warg, dzięki czemu uzyska się w pełni naturalny wygląd. Wyzwaniem mogą być jednak usta krzywe. Właśnie w takich przypadkach zabiegi często są rozłożone w czasie. Warto również zaznaczyć, że wielkość ust zależna jest od osobistych preferencji. To lekarz pyta pacjentkę o to, ile kwasu chciałaby wstrzyknąć w usta. Jednak jest on również po to, aby doradzić i pomóc dobrać adekwatną wielkość, która będzie wyglądała w pełni naturalnie i pasować będzie do rysów twarzy oraz pozostałych jej elementów. Usta po zabiegu na pewno będą napięte i jędrne. Taki efekt utrzymuje się przez dłuższy czas. Potem jednak zabieg trzeba powtórzyć.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Informacja prawna