Ekologiczne kosmetyki Farmasi – co warto o nich wiedzieć?

Największy producent kosmetyków ekologicznych w Europie? Poznaj Farmasi- firmę posiadającą największą zintegrowaną fabrykę restrykcyjnie przestrzegającą zasad ochrony środowiska i stosującą sprawdzone, organiczne składniki w swoich produktach. Zarejestruj się na twojefarmasi.pl i odbierz 23% zniżki.

Historia firmy Farmasi sięga lat 50. XX wieku. Wówczas to doktor Cevdet Tuna, absolwent medycyny wrócił z Niemczech do Turcji i rozpoczął praktykę lekarską. W końcu zaczął opracowywać receptury nowych leków, maści i środków przeciwbólowych. Wprowadził na rynek ponad 100 licencjonowanych receptur farmaceutycznych. W latach 90. ubiegłego roku oferta firmy rozszerzyła się o dermokosmetyki i kosmetyki o jakości farmaceutycznej.

Farmasi Polska

Przez cały czas założyciel firmy chciał tworzyć wysokiej jakości produkty lecznicze i pielęgnacyjne. Wszystko to odbywało się z poszanowaniem zasad ochrony środowiska naturalnego. Dzisiaj Farmasi sprzedaje swoje produkty w 125 krajach na całym świecie. Posiada około 50 tysięcy punktów sprzedaży. Od sierpnia 2018 roku przedsiębiorstwo obecne jest także i w Polsce. Główna siedziba i biuro mieści się w Warszawie.

Gdzie można kupić produkty Farmasi?

Początkowo przez długi czas firma Farmasi swoje produkty dystrybuowała jedynie poprzez sieci aptek, czy w ramach detalicznych sieci dystrybucji. Dzisiaj działa także na rynku marketingu sieciowego (od roku 2010). Na razie w systemie MLM bierze udział 25 krajów, w tym Słowacja, Polska, Czechy czy Węgry. Firma obecna jest także w Słowenii, Bośni, Chorwacji, Serbii, na Ukrainie i Białorusi. Rozwija się dynamicznie na Bliskim Wschodzie, w Tunezji i Maroko. Wyjątkowy sukces odnosi w USA. Jednak wciąż największym rynkiem jest Turcja. W planach jest rozpoczęcie działalności m.in. w Rosji, Meksyku, Brazylii i Tajlandii.

Katalog Farmasi – co można w nim znaleźć?

Asortyment produktów Farmasi jest bardzo szeroki. Na uwagę zasługuje na pewno znana seria dermokosmetyków Dr Tuna przeznaczona do pielęgnacji ciała i twarzy. Uzupełnia ją linia Dr Wipes z domowymi środkami czystości w wersji ekologicznej. Produkty z logo Dr Tuna nie zawierają w swoim składzie substancji szkodliwych dla człowieka i całego środowiska naturalnego. Farmasi MakeUp to z kolei linia kosmetyków do makijażu. Obejmuje ona również perfumy i wody toaletowe. Ponadto marka produkuje suplementy diety NutriPlus.

Wszystkie produkty Farmasi wyróżniają się wysoką jakością i naturalnym składem. Dermokosmetyki marki są wolne od fosforanów, parabenów, aluminium. Nie zawierają GMO i nie testuje się ich na zwierzętach. Do ich produkcji nie wykorzystuje się składników pochodzących z gatunków objętych ochroną czy zagrożonych wyginięciem.

Zarabiaj z Farmasi

Farmasi oferuje najatrakcyjniejszy w Polsce program marketingowy i system bonusowy. Dzięki rejestracji można także kupować wszystkie produkty 23% taniej. Szczegóły jak i możliwość rejestracji bez zobowiązań znajdują się na stronie https://twojefarmasi.pl/

Oceń artykuł
[Suma: 4 Średnia: 4.8]

Komentarze do “Ekologiczne kosmetyki Farmasi – co warto o nich wiedzieć?

  1. Wspaniałe są te produkty Dr Tuna. To w aptekach od lat jest w Turcji i innych krajach. Mam atopowe problemy ze skórą – szampon do włosów i żel pod prysznic pomogły mi na te problemy – i oszczędzam, bo produkty z Farmasi do tych po 50 zł ponad za mały żelik nie wywłołujący problemów skórnych to różnica!

Dodaj komentarz

Informacja prawna