Ekologiczne kosmetyki Farmasi – co warto o nich wiedzieć?

Oceń ten artykuł:
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdki (3 votes, average: 5,00 out of 5)

Największy producent kosmetyków ekologicznych w Europie? Poznaj Farmasi- firmę posiadającą największą zintegrowaną fabrykę restrykcyjnie przestrzegającą zasad ochrony środowiska i stosującą sprawdzone, organiczne składniki w swoich produktach. Zarejestruj się na twojefarmasi.pl i odbierz 23% zniżki.

Historia firmy Farmasi sięga lat 50. XX wieku. Wówczas to doktor Cevdet Tuna, absolwent medycyny wrócił z Niemczech do Turcji i rozpoczął praktykę lekarską. W końcu zaczął opracowywać receptury nowych leków, maści i środków przeciwbólowych. Wprowadził na rynek ponad 100 licencjonowanych receptur farmaceutycznych. W latach 90. ubiegłego roku oferta firmy rozszerzyła się o dermokosmetyki i kosmetyki o jakości farmaceutycznej.

Farmasi Polska

Przez cały czas założyciel firmy chciał tworzyć wysokiej jakości produkty lecznicze i pielęgnacyjne. Wszystko to odbywało się z poszanowaniem zasad ochrony środowiska naturalnego. Dzisiaj Farmasi sprzedaje swoje produkty w 125 krajach na całym świecie. Posiada około 50 tysięcy punktów sprzedaży. Od sierpnia 2018 roku przedsiębiorstwo obecne jest także i w Polsce. Główna siedziba i biuro mieści się w Warszawie.

Gdzie można kupić produkty Farmasi?

Początkowo przez długi czas firma Farmasi swoje produkty dystrybuowała jedynie poprzez sieci aptek, czy w ramach detalicznych sieci dystrybucji. Dzisiaj działa także na rynku marketingu sieciowego (od roku 2010). Na razie w systemie MLM bierze udział 25 krajów, w tym Słowacja, Polska, Czechy czy Węgry. Firma obecna jest także w Słowenii, Bośni, Chorwacji, Serbii, na Ukrainie i Białorusi. Rozwija się dynamicznie na Bliskim Wschodzie, w Tunezji i Maroko. Wyjątkowy sukces odnosi w USA. Jednak wciąż największym rynkiem jest Turcja. W planach jest rozpoczęcie działalności m.in. w Rosji, Meksyku, Brazylii i Tajlandii.

Katalog Farmasi – co można w nim znaleźć?

Asortyment produktów Farmasi jest bardzo szeroki. Na uwagę zasługuje na pewno znana seria dermokosmetyków Dr Tuna przeznaczona do pielęgnacji ciała i twarzy. Uzupełnia ją linia Dr Wipes z domowymi środkami czystości w wersji ekologicznej. Produkty z logo Dr Tuna nie zawierają w swoim składzie substancji szkodliwych dla człowieka i całego środowiska naturalnego. Farmasi MakeUp to z kolei linia kosmetyków do makijażu. Obejmuje ona również perfumy i wody toaletowe. Ponadto marka produkuje suplementy diety NutriPlus.

Wszystkie produkty Farmasi wyróżniają się wysoką jakością i naturalnym składem. Dermokosmetyki marki są wolne od fosforanów, parabenów, aluminium. Nie zawierają GMO i nie testuje się ich na zwierzętach. Do ich produkcji nie wykorzystuje się składników pochodzących z gatunków objętych ochroną czy zagrożonych wyginięciem.

Zarabiaj z Farmasi

Farmasi oferuje najatrakcyjniejszy w Polsce program marketingowy i system bonusowy. Dzięki rejestracji można także kupować wszystkie produkty 23% taniej. Szczegóły jak i możliwość rejestracji bez zobowiązań znajdują się na stronie https://twojefarmasi.pl/

Jeśli spodobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco >> POLUB FashionAndBeauty.pl na facebook


Komentarze do “Ekologiczne kosmetyki Farmasi – co warto o nich wiedzieć?

  1. Wspaniałe są te produkty Dr Tuna. To w aptekach od lat jest w Turcji i innych krajach. Mam atopowe problemy ze skórą – szampon do włosów i żel pod prysznic pomogły mi na te problemy – i oszczędzam, bo produkty z Farmasi do tych po 50 zł ponad za mały żelik nie wywłołujący problemów skórnych to różnica!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Podobne posty: