Depilacja laserowa twarzy

Depilacja laserowa twarzy – nie boli, jest skuteczna, a w porównaniu do cyklicznie przeprowadzanej mechanicznej depilacji także tania. Chcesz dowiedzieć się o niej więcej? Przeczytaj informacje o tej metodzie pozbywania się wąsika!

Problemy hormonalne, jako główna przyczyna pojawiania się włosków na twarzy

Jeśli zauważasz na swojej twarzy ciemniejsze i grubsze włoski, które pojawiają się głównie nad górną wargą ust, na brodzie lub w okolicy podbródka to prawdopodobnie Twoja równowaga hormonalna została zachwiana. Nieważne, czy dojrzewasz, jesteś kobietą dorosłą lub przed menopauzą. Problem pojawiających się włosków na twarzy i zaburzonej gospodarki hormonalnej może dotknąć kobiety w różnym wieku, a co ważne, do pełnego wyleczenia niezbędna jest wizyta i zlecenie badań przez endokrynologa.

Dopiero po odnalezieniu przyczyny wyrastających włosków na twarzy, można podjąć działania polegające na ich trwałym usunięciu. Co warto wiedzieć o laserowej depilacji twarzy?

Depilacja twarzy – jakie problemy spotykamy najczęściej?

W ofercie gabinetów kosmetycznych najczęściej widnieje oferta depilacji wąsika, i to nie bez przyczyny. Ten uciążliwy dyskomfort wyrastających włosków, dotyczy wielu pań, a  szczególnie często pojawia się tam, gdzie wcześniejsze zabiegi były przeprowadzane w sposób nieprawidłowy.

Wąsik usuwany ręcznie odrasta z większa intensywnością, bywa, że jest ciemniejszy, czy gęstszy. A zabieg wyrywania włosa, po włosie trzeba przeprowadzać w przyszłości coraz częściej.

W przypadku poważnych zaburzeń hormonalnych, kobiece owłosienie może być także dość intensywne na brodzie. Szczególnie widoczny mankament w postaci ciemnych włosów będzie dotyczył szatynek.

Przeczytaj także:  Miejsca, w których zrobimy korony porcelanowe - Poznań

Ręczna usuwanie owłosienia z twarzy – dlaczego nieskuteczne?

Przede wszystkim zabieg tego typu trzeba przeprowadzać bardzo często. Nie mamy pewności, kiedy kolejne włoski wyrosną, a też nie zawsze jest okazja ku temu, by pozbyć się od razu mało efektywnego wąsika.

Wyrywanie włosków pęsetą jest czasochłonne i bardzo bolesne. A po zabiegu, prawie zawsze utrzymuje się zaczerwienienie okolic takiej depilacji.

Jeśli pracujemy nad usunięciem włosków z twarzy, przy pomocy wosku, to musimy się liczyć z tym, że za każdym razem może wystąpić wysypka lub podrażnienie skóry.

Tylko metoda usunięcia włosków laserem daje 100% powodzenie!

Aby zaoszczędzić, zarówno czas, jak i pieniądze wydane na mało skuteczne metody ręcznego usuwania owłosienia z twarzy, warto wybrać laser LightSheer Duet.

Ta profesjonalna depilacja laserowa, przeprowadzona szybko i właściwie bezboleśnie, daje pewność, że włoski nie pojawią się w przyszłości.

Skuteczność działania lasera LightSheer Duet jest w dużej mierze uzależniona od kontrastu koloru włosa do koloru skóry. Większe efekty zauważymy, gdy włos jest dość gruby i ciemny.

Profesjonalną depilację laserową twarzy przeprowadza się mniejszą głowicą lasera, dzięki czemu dociera się do każdego miejsca, także okolic uszu, czy pod brodą. Wysyłane przez ułamek sekundy impulsy lasera, usuwają mieszki włosowe.

Komfort podczas takiego zabiegu zapewnia system chłodzenia głowicy ChillTip, który chłodzi i chroni skórę, na której pracujemy.

Najlepsze efekty, czyli całkowite pozbycie się włosków otrzymuje się już po przeprowadzeniu od 5 do 8 zabiegów. Włoski nie wyrastają w przyszłości! Po depilacji laserowej wąsika warto stosować na twarzy kremy z wysokim filtrem i unikać słońca.

Przeczytaj także:  Wszystko, co należy wiedzieć o trądziku

Czy warto decydować się na taki zabieg? Biorąc pod uwagę, że rezultat faktycznie będzie taki, jak sobie życzymy to tak! Włoski znikną, a twarz będzie wyglądała bardzo kobieco, czyli dokładnie tak, jak być powinno!

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Informacja prawna