Bloomea – innowacyjny zabieg odmładzający skórę dłoni

Piękne i zadbane dłonie to atrybut każdej pewnej siebie kobiety. Niestety delikatna i wrażliwa skóra dłoni wraz z upływem czasu traci swój młody, nieskazitelny wygląd. Staje się wiotka, pomarszczona, dodatkowo także na jej powierzchni zaczynają pojawiać się liczne przebarwienia i plamy starcze. Po 40 roku życia domowe metody pielęgnacji nie przynoszą już tak dobrych rezultatów, dlatego też najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z profesjonalnego zabiegu kosmetycznego. Jednym z nich jest innowacyjny zabieg Bloomea. Jak przebiega wizyta w gabinecie kosmetycznym? Jakich efektów należy się spodziewać?

Jak prawidłowo dbać o delikatną skórę dłoni?

Zgodnie z opinią specjalistów kobiece dłonie są jedną z tych części ciała, która starzeje się najszybciej. Wpływ na taki stan rzeczy ma wiele różnych czynników, począwszy od predyspozycji genetycznych, po częsty bezpośredni kontakt z detergentami, na nieumiejętnej pielęgnacji kończąc. Pierwsze oznaki starzenia się skóry dłoni można zauważyć już po 35 roku życia, kiedy to znacznemu zmniejszeniu ulega ilość kolagenu i elastyny występujących w skórze. Efektem tych zmian jest utrata jędrności i sprężystości skóry dłoni. Pierwszymi krokami jakie zazwyczaj podejmują kobiety jest stosowanie domowych metod, opierających się w dużej mierze na wykorzystaniu profesjonalnych kosmetyków o działaniu regenerującym i odbudowującym. Kiedy drogie kosmetyki zawodzą, wówczas warto jest skorzystać z profesjonalnego usługi gabinetu kosmetycznego. W ostatnim czasie szczególnie dużą sympatią wśród kobiet cieszą się zabiegi Bloomea.

Jakie efekty przynosi zabieg Bloomea?

Nowoczesny zabieg Bloomea cechuje się niezwykłą skutecznością przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa.  Urządzenie do wykonania zabiegu Bloomea działa w oparciu o technologię TRIO M.M.L., co odnosi się do trzech podstawowych zasad działania urządzenia: M – makroeksfoliacja , M – mikrowibracja oraz L – luminoterapia. Odmładzanie skóry dłoni przy użyciu tego urządzenia rozpoczyna się od dokładnego złuszczenia martwego naskórka. Następnie przy pomocy mikrowibracji w głąb skóry wtłaczane są substancje aktywne zawarte w kosmetykach. Końcowym etapem zabiegu Bloomea jest wzmocnienie działania składników poprzez użycie lasera o właściwej częstotliwości. Efekt poprawy jędrności, nawilżenia i rozjaśnienia skóry dłoni widoczny jest natychmiast po wykonaniu zabiegu. Więcej na temat znajduje się na oficjalnej stronie internetowej https://bloomeapolska.pl/.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Informacja prawna