rzęsy

Przedłużanie rzęs metodą 1 do 1

Pragnienie posiadania pięknych i długich rzęs spędza niejednej kobiecie sen z oczu. Są one nieodzownym elementem każdego damskiego spojrzenia i sprawiają że staje się ono znacznie bardziej atrakcyjne. Dużo kobiet inwestuje w specjalne tusze do przedłużania rzęs, jednak zazwyczaj nie dają one oczekujących rezultatów. Warto więc udać się do zakładu kosmetycznego. Ostatnio zrobiło się gorąco wokół metody 1 do 1.

Dla kogo jest ta metoda?

Z takich zabiegów korzystają kobiety, których rzęsy są cienkie, słabe, krótkie lub łamliwe. Chcą je w ten sposób upiększyć. Natomiast inne panie decydują się na zabieg przed ważnymi okolicznościami. Dzięki temu podkreśla się makijaż i niepotrzebne jest męczące przyklejanie sztucznych rzęs. Efekt tego zabiegu jest zawsze naturalny i estetyczny. Z całą pewnością spodoba się każdemu.


Czym jest metoda 1 do 1 i jak wygląda zabieg przedłużania rzęs?

Zabieg przedłużania rzęs metodą 1 do 1 jest czasochłonny i może trwać nawet od 1, 5 – 3 godzin. Czas ten jest różny w zależności od tego, w jakim stanie są rzęsy. Jeśli są długie i w miarę gęste to zabieg będzie trwał krócej, a jeśli są cienkie i rzadkie to czas trwania wydłuży się. Paniom, które chcą przystąpić do zabiegu zaleca się 1 – 2 dni przed wizytą w salonie kosmetycznym wykonać hennę. Podczas zabiegu rzęsy dokleja się w odstępach jednego milimetra od skóry. Dzięki zabarwieniu naturalnych rzęs na czarno można subtelnie ukryć różnice w kolorach. Taką hennę można nałożyć również na dolne rzęsy, co sprawia, że nie trzeba ich potem malować. Zabieg wykonuje się w pozycji leżącej. Dzięki temu klientki mogą się zrelaksować.

Jak przygotować się do zabiegu, aby był on przyjemny?

Ze względu na długi czas trwania zabiegu, przed wyjściem do salonu kosmetycznego warto coś zjeść. Podczas zabiegu warto być rozluźnionym i spokojnym. Ponadto w dniu zabiegu najlepiej wcale się nie malować, bo każde zastosowanie płynu oczyszczającego mogłoby je niepotrzebnie natłuścić, a rzęsy przed zabiegiem muszą być suche i odtłuszczone. Aby tak się stało kosmetyczki używają specjalnych preparatów.

Po całym zabiegu warto też pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji. Szczególną uwagę należy zwrócić na sposób spania. Zbyt częste przewracanie się z boku na bok może spowodować wypadnięcie rzęs. Dlatego najlepiej szczególnie na początku spać na plecach.

Przedłużanie rzęs metodą 1 do 1 to świetny zabieg, dający wspaniałe efekty, o którym powinna pomyśleć każda kobieta, która ma problem z rzęsami.


Przeczytaj również:

Koloryzacja włosów dla odważnych kobiet – przegląd odcieni rudego Rudy kolor włosów wywoływał różne odczucia wśród ludzi na przełomie lat. Dziś stał się już czymś powszechnym, nierzadko nawet pożądanym. W obecnych cz...
Olejowanie włosów – Jak wybrać odpowiedni olejek do włosów Olejowanie włosów z miesiąca na miesiąc zyskuje coraz więcej zwolenniczek. Być może dlatego, że jest to bardzo skuteczny i efektywny zabieg. Przede ws...
Jak cieszyć się jędrnym biustem na dłużej? Piersi to wyjątkowo kobiecy atut. Jest on źródłem zachwytów i inspiracji artystów malarzy czy fotografów, szczególnie surrealistów. Wiele kobiet ni...
Kilka dobrych rad na puszące się włosy Moda na natapirowane, obciążone rozmaitymi specyfikami utrwalającymi włosy minęła, miejmy nadzieję, bezpowrotnie. Współczesna kobieta pragnie wyglądać...